Organizujemy imprezy z wielu kategorii

Oferta

Imprezy Firmowe

Imprezy Integracyjne dają wielką szansę na zbudowanie świetnych relacji między pracownikami. Nie tylko organizujemy niezapomniane eventy i zabawne imprezy, ale również tworzymy profesjonalne zajęcia ukierunkowane na wspieranie procesu integracji zespołu. Poprzez integrację znacznie podnoszą się morale pracowników, co przekłada się na efekty w pracy zawodowej. Budowanie takich relacji zwiększa efektywność komunikacji i tworzy przyjazną atmosferę w miejscu pracy. Dzięki naszym imprezom można zbudować idealnie zgrany zespół, który będzie w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.

Imprezy Integracyjne

Organizacja imprezy integracyjnej to znakomita możliwość integracji współpracowników, a także ich rodzin. Spośród wielu atrakcji każdy uczestnik z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szerokie spektrum atrakcji, a także interesujących miejsc. Podczas eventu zapewniamy atrakcje dla dorosłych, a także animacje dla dzieci. Na życzenie Klienta zapewniamy szczegółowo dobrany catering, miejsce eventu a także zaplecze techniczne. Dodatkowo, podczas imprezy plenerowej, proponujemy rozmaite gry, które zachęcą wszystkich uczestników do wspólnych zabaw i konkursów.

Imprezy Plenerowe

Szukasz atrakcyjnej alternatywy dla imprez organizowanych w hotelach i salach bankietowych? Chcesz tym razem dać pracownikom wspaniałe emocje i nie skazując ich na zabawę w czterech ścianach, podczas gdy za oknem jest piękna pogoda? Impreza plenerowa to świetny pomysł. Do najbardziej popularnych należą pikniki dla pracowników oraz ich rodzin, które zapewniają doskonałą zabawę i okazję do integracji.O naszej firmie

Tworzymy niepowtarzalny klimat organizowanych przez nas imprez. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i staramy się aby nasze usługi były, na jak najwyższym poziomie.

Fogra Events

Wszystko czego poszukujesz znajdziesz u Nas.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd integracyjny dla swojej firmy to my Ci w tym pomożemy. Znajdziemy i zarezerwujemy miejsca w hotelu (dysponujemy bogatą bazą hotelową a z niektórymi współpracujemy na stałe). Ustalimy menu, agendę spotkania, zorganizujemy transport oraz wszelkie niezbędne rzeczy potrzebne do szkolenia no i naturalnie zapewnimy niebagatelne atrakcje). Na czas pobytu w hotelu zapewniamy opiekę i maksymalnie szybkie rozwiązywanie niejasności.

Kompetencje

Realizujemy wszystkie nietypowe zlecenia.

Wywiad z klientem

Wszystkie elementy omawiamy z naszymi klientami.

Pewne efekty

Nasze doświadczenie gwarantuje pewne rezultaty.

Zapraszamy do rozmowy z nami!

Kontakt

Adres: ul. Pawia 12, 31-154 Kraków

FOGRA TRAVEL

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-17.30


Masz jakieś pytania? Zapraszamy!

Treść:

Subscription Request Successfully placed!

Your Message successfully sent!