Oferta.

Bezpieczeństwo

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem oferującym usługi w zakresie przewozu osób na terenie kraju jak i za granicą. Oferujemy wysokie bezpieczeństwo.

Ekspersowy dojazd

Transporty realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy. Zapraszamy do Nas.

Atrakcyjne ceny

Wszystkie transfery wyceniamy indywidualnie na podstawie dystansu trasy, nie czasu przejazdu. Oferujemy rabaty dla Stałych Klientów oraz na duże zamówienia..

Doświadczona kadra

Poza wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadamy wszelkie niezbędne licencje oraz certyfikaty, świadczące o naszej rzetelności jako solidnego i sprawdzonego przedsiębiorstwa.

Nasza specjalizacja

Nasza firma specjalizuje sie w krajowym i miedzynarodowym transporcie osób. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę Państwa zleceń. Doskonale wyposażone pojazdy zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy. Wykwalifikowani kierowcy w miłej atmosferze punktualnie dowiozą Panstwa w wyznaczone miejsce. Wszystkie niezbędne certyfikaty, licencje i zaświadczenia pozwalają nam wykonywać nasze usługi w kraju jak i zagranicą.

WYNAJEM BUSÓW I AUTOKARÓW

Skorzystaj z naszej oferty

Zapewniamy wynajem busów i autokarów o liczbie miejsc dla pasażerów (58, 50, 30, 21, 8). Wśród naszych modeli znajdują się: Man Lions, Mercedes 818, busy Mercedesy Sprintery 519, Mercedes Vito. Wysoki stan techniczny pojazdów i dbałość o komfort klienta pozwalają nam wykonywać naszą pracę niezawodnie i bezpiecznie. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi opisami poszczególnych modeli naszych pojazdów. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Fogra Travel to krakowska firma zajmująca się przewozem osób oraz wynajmem busów i autokarów, a także organizacją wycieczek, transferami lotniskowymi oraz wyjazdami firmowymi. Zajmujemy się obsługą firm, zorganizowanych grup turystycznych (np. wycieczki szkolne, objazdowe, wyjazdy na narty), jak i klientów indywidualnych. Wynajmowane przez nas busy i autokary o różnej liczbie miejsc zapewniają komfortowy przewóz osób w kraju i za granicą.

O firmie.

Fogra Travel

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku przewoźników. Nasza flota obsługuje różnorodne transfery, szkolenia, konferencje, wycieczki oraz zlecenia indywidualne - wszystko w zależności od Państwa potrzeb - na trasach lokalnych oraz krajowych. Współpracujemy z różnorodnymi biurami podróży na terenie całego kraju, by oprócz samego transportu móc zaoferować Państwu także gotowe imprezy turystyczne lub usługi przewodnickie. Usługi transportowe świadczymy 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Dysponujemy szeroką flotą nowoczesnych i komfortowych samochodów osobowych, minivanów, busów oraz autobusów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zorganizować transfery zamawiane z niewielkim wyprzedzeniem. Poza wieloletnim doświadczeniem na rynku posiadamy wszelkie niezbędne licencje oraz certyfikaty, świadczące o naszej rzetelności jako solidnego i sprawdzonego przedsiębiorstwa. Zespół naszych doświadczonych pracowników zadba o sprostanie Państwa wymaganiom i dostosowanie oferty do Państwa potrzeb. 

Profesjonalizm

Wynajem busa jeszcze nigdy nie był tak łatwy i komfortowy – wystarczy do nas zadzwonić, a wybrany przez Państwa bus, minibus lub samochód stawi się punktualnie w wybranym przez Państwa miejscu. Laurico to nie tylko wysoka jakość oferowanych usług, ale również najatrakcyjniejszy cennik!

Referencje.

Przedstawiamy referencje wystawione przez naszych partnerów.

Informacje kontaktowe

  • ul. Pawia 12, 31-154 Kraków
  • biuro@fogratravel.pl
  • Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.30-17.30
  • Phone : +48 500 636 635
  • Phone : +48 512 139 458

Kontakt.